Bardzo dobre występy młodzieży Lechii!

Za nami kolejny weekend zmagań w rozgrywkach młodzieżowych. Świetne występy zanotowały drużyny juniorów, trampkarzy oraz młodzików, którzy solidarnie wygrały swoje spotkania. Zespół orlików swoją kolejną potyczkę stoczy w dniu jutrzejszym, kiedy zagra na wyjeździe z Mieszkiem II Gniezno. Natomiast o żakach napiszemy niebawem w osobnym materiale.

W swym dopiero drugim spotkaniu w rundzie wiosennej juniorzy KKS 1922 Lechii Kostrzyn pokonali w dniu dzisiejszym Błękitnych Owińska 4:2. Już do przerwy było praktycznie po zawodach, gdyż drużyna Roberta Dudoka prowadziła 4:1. Po bramce dla kostrzynian uzyskali Paweł Balcerowski, Tomasz Gonczarik, Maciej Kruś oraz Mikołaj Błażykowski. Oto skład Lechii: Patryk Purcel (br.) - Adam Rewers , Filip Czaplicki, Bartek Głuszak, Mateusz Puszkarek - Maciej Kruś, Mikołaj Błażykowski, Krzysztof Daroszewski (kap.), Adam Kasperski - Tomasz
Gonczarik, Paweł Balcerowski oraz Krystian Twardowski, Mateusz
Sobkowiak, Hubert Wiśniewski.
Trwa dobra passa drużyny trampkarzy kostrzyńskiej Lechii. Zespół trenera Rafała Wiąza oraz kierownik ekipy, Beaty Jankowiak pokonała dziś na wyjeździe Olimp Poznań 5:2, do przerwy prowadząc 3:1. Hattrick w szeregach naszej drużyny zanotował Patryk Gościniak a ponadto po golu uzyskali Kamil Kubiak oraz Miłosz Tomczak. To była trzecia z rzędu wygrana trampkarzy. W tabeli rozgrywek Lechia plasuje się na 2 miejscu, prowadzi MKS Trzemeszno.
Kolejnym rywalem kostrzynian 8 maja będzie Salos Poznań.
Dobre wieści napłynęły również z obozu młodzików kostrzyńskiej Lechii. Podopieczni Mariusza Wilińskiego i Marcina Gruszki pokonali dziś na swoim boisku MKS Trzemeszno 2:0. Autorami trafień w tym spotkaniu byli Norbert Gruszka oraz Krzysztof Sobczak. Skład Lechii: Grześkowiak ( C ) - Łuczak - Grala, Szymanowski - Błażykowski, Piaskowski, Chojnacki, Gruszka - Sobczak oraz Zastawa, Kubiak, Koper, Filary, Lykstet i Bastian.
Z kompletem wygranych kostrzynianie są pewnym liderem tabeli w swoich rozgrywkach. 10 maja lechiści w meczu 5 kolejki zagrają na wyjeździe z innym niepokonanym zespołem, Koziołkiem Poznań.