Tydzień temu zwycięstwo, dziś...również!

Bardzo owocny wyjazd do Dopiewa zanotowali seniorzy Lechii Kostrzyn. Zwyciężyli oni miejscowy GKS w stosunku 2:1. Tydzień temu również zwycięsko w domowym meczu z GLKS Wysoka gdzie po dwóch bramkach Gawrona i jednej Matysiaka pokonaliśmy rywala 3:1. Dziś na prowadzenie wyszliśmy za sprawą stałego egzekutora jedenastek Piotra Gawrona po faulu na Rafale Wiązie, który spowodował otrzymanie czerwonej kartki przez jednego z dopiewskich stoperów. Trzeba jednak oddać, iż gospodarze na samym początku meczu potrafili poważnie zagrozić bramce strzeżonej przez Sobela. Po przerwie miejscowi rzucili swoje siły do odrabiania strat, nasz zespół skupił się na kontrowaniu rywala. Po kilku wyjściach, w których zabrakło dokładności czy skuteczności, udało się wreszcie podwyższyć prowadzenie. Stawiarski zagrał do Wiąza, a ten w sytuacji sam na sam zdobył gola. Gdy wydawało się, że nic złego już się nie może zdarzyć, tracimy gola na dwie minuty przed końcem, co można powiedzieć było wynikiem niewykorzystanej bardzo dobrej sytuacji dosłownie minutę wcześniej. Mecz ten nie zmienił już jednak wyniku i zdobywamy bardzo potrzebne trzy punkty, które przesuwają naszą drużynę na bezpieczne 10 miejsce w tabeli. Za tydzień zmierzymy się w arcyważnym pojedynku z Kotwicą Kórnik przy ul. Sportowej, na to spotkanie już dziś zapraszamy serdecznie! :)

GKS Dopiewo - Lechia Kostrzyn 1:2 (0:1) Szczudeł 88' - Gawron 24' rz.k., Wiąz 67