Seniorzy Lechii już trenują, znamy wstępny plan sparingów!

Zgodnie z zapowiedzią zawodnicy IV-ligowej KKS 1922 Lechii Kostrzyn powrócili do treningów 8 lipca. Wraz z nowym trenerem Krzysztofem Pancewiczem na pierwszych zajęciach pojawiło się sporo nowych twarzy, jednak o konkretach w postaci nowych nabytków trudno jeszcze cokolwiek powiedzieć. Pierwszy mecz towarzyski kostrzynianie rozegrają już w najbliższą niedzielę!

Pierwszym rywalem Lechii będzie 12 lipca Phytopharm Klęka, który w minionym sezonie awansował do A klasy. Ten pojedynek odbędzie się na boisku w Kostrzynie o godzinie 11.00. Oto wstępny plan pozostałych meczów sparingowych (nie wszystkie godziny są jeszcze znane):

17 VII (piątek)  KKS 1922 Lechia Kostrzyn - Wiara Lecha Poznań (Klasa Okręgowa)  godz. 18.00

18 VII (sobota)  Piast Kobylin (IV liga) - KKS 1922 Lechia Kostrzyn godz. (do ustalenia)

22 VII (środa)  Piast Kobylnica (Klasa Okręgowa) - KKS 1922 Lechia Kostrzyn   godz. (do ustalenia)

25 VII (sobota)  KKS 1922 Lechia Kostrzyn - Luboński KS Luboń (Klasa Okręgowa)  godz. (do ustalenia)

1 VIII (sobota)  KKS 1922 Lechia Kostrzyn - Biały Orzeł Koźmin (IV liga)  godz. (do ustalenia)

A już 8 sierpnia kostrzynianie rozpoczną zmagania ligowe w sezonie 2015/16. Ich pierwszym rywalem w meczu wyjazdowym będą Zjednoczeni Trzemeszno. Oto pozostali przeciwnicy naszej drużyny:

GKS Dopiewo

GLKS Wysoka

Grom Plewiska

Huragan Pobiedziska

Iskra Szydłowo

Kotwica Kórnik

Lubuszanin Trzcianka

Mawit Lwówek

Mieszko Gniezno

Płomień Przyprostynia

Sparta Oborniki

Tarnovia Tarnowo Podgórne

Warta Międzychód

Wełna Skoki

Szczegółowy terminarz IV ligi umieścimy na naszej stronie w przyszłym tygodniu.