Puchar AVII Kamionki dla Orlików Lechii

W sobotę 12.12.2015 drużyna orlików Lechii uczestniczyła w halowym turnieju piłki nożnej o Puchar AVII Kamionki.

W rywalizacji grupowej nasza drużyna zagrała z gospodarzami AVIĄ Kamionki, którą po bramkach Antka i Marcela pokonaliśmy 2:0. W drugim meczu wygraliśmy 3:1 z Wartą Śrem po dwóch bramkach Marcela i jednej Antka. Kolejny rywal to Kotwica Kórnik. Po wyrównanym meczu 3 punkty ratuje Eryk i wygrywamy 1:0. W ostatnim meczu grupowym pewnie wygrywamy ze Szkółką Piłkarską Marcina Drajera 3:0 po bramkach Eryka, Kacpra i Aleksego.
Z kompletem punktów wygrywamy swoją grupę i pewnie awansujemy do półfinału gdzie czeka już na nas Orzeł Borówiec.
W walce o finał musimy gonić wynik ponieważ Orły strzelają nam pierwsi bramkę. Pogoń kończy się sukcesem, bramka Eryka daje nam remis i mecz musi zostać rozstrzygnięty w rzutach karnych, które wykonujemy skuteczniej wygrywając 2:1 i awansując do wielkiego finału.
W finale po raz drugi tego dnia musimy zmierzyć się z Avią Kamionki. Po zwycięstwie grupowym także w finale okazujemy się lepsi wygrywając 1:0 a zwycięską bramkę strzelił Aleksy.

Dodatkowo nagroda za najlepszego bramkarza powędrowała w ręce Macieja Nabiałka - GRATULUJEMY !!!

Lechia wystąpiła w składzie: Maciej Nabiałek, Eryk Jankowiak, Antek Wechczyński, Marcel Bajołek, Kacper Waligóra, Aleksy Roszkowiak, Patryk Sumera, Maksymilian Krzyżanowski, Paweł Szak