Krzysztof Pancewicz nowym szkoleniowcem Lechii!

Kilka dni temu poznaliśmy nazwisko nowego szkoleniowca seniorów KKS 1922 Lechii Kostrzyn, który przejmie schedę po Jacku Pasku. Został nim Krzysztof Pancewicz, który ostatnio pracował w Wełnie Skoki. Drużyna do treningów wróci 8 lipca. Zarząd klubu zaprasza chętnych zawodników do gry w IV lidze.

Trener Pancewicz to szkoleniowy "obieżyświat". Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusz Piaseckiego w Poznaniu,swego czasu zawodnik zespołów SKS 13 Poznańska Trzynastka, Lech Poznań, Lubońskiego KS Fogo, Obry Kościan i Warty Śrem, a następnie pierwszy trener drużyn seniorskich drużyn Warty Śrem, Warty Poznań, Remes Promienia Opalenica, Białego Orła Koźmin Wielkopolski, Sokoła Rakoniewice i Huraganu Pobiedziska. Warto zaznaczyć, że niegdyś Pancewicz prowadził już kostrzynian więc będzie to jego powrót na trenerską ławkę przy ulicy Sportowej.

Zawodnicy po urlopach wrócą do zajęć 8 lipca. Początek treningu o godzinie 18. Przy okazji Zarząd klubu Lechii zaprasza wszystkich chętnych do gry na poziomie IV ligi do przyjścia na wspomniane zajęcia. Szczegółowe informacje można uzyskać u trenera Krzysztofa Pancewicza pod numerem telefonu 504 294 453.