III Turnieju XV Grand Prix Żaków w Dopiewie
W niedzielę 14.02.2016 r. nasze Żaki odnoszą kolejne zwycięstwo w turniej pieczętując zwycięstwo w całym cyklu Grand Prix nie tracąc żadnego punktu. W rywalizacji grupowej nasza drużyna zagrała w grupie A , którą w pierwszym meczu pokonała pewnie MKS Niepruszewo 7:0 ( 2x Szamajda,2x Pytlas, Janiak, Profeta, Niemier,). Kolejny rywal Football Academy Leszno zostaje pokonany 1:0 po bardzo ciężkim i trudnym meczu ( Szamajda ). W trzecim meczu spotkaliśmy UKS 2007 Lusowo gdzie padł wynik 3:2 (Szamajda, Guściora, Janiak ), na koniec rozgrywki grupowej remisujemy z KS Korona Zakrzewo 3:3 (Szamajda, Mońka, Wiąz ). W meczu półfinałowym spotykamy UKS Energetyk Junior Gryfino, lecz i ta drużyna nie znalazła receptury na naszych chłopców wygrywamy 3:0 (Niemier, Guściora, Mońka) . W meczu finałowym los dał nam się zmierzyć ponownie z Football Academy Leszno po bardzo trudnym i ciężkim meczu z wskazaniem na naszych chłopców gdzie brakło nam szczęścia wynik 0:0 i do wyłonienia zwycięscy potrzebne były rzuty karne. Trener zdecydował się na zmianę w bramce rzuty karne bronił Wojtek Mońka a po celnych strzałach Filipa Janiaka i Macieja Niemiera wygrywamy turniej 2:1 a zarazem cały cykl Grand Prix w Dopiewie.
Zagraliśmy w składzie : 4 Filip Karalus, 7 Filip Janiak, 11 Adam Szamajda, 12 Filip Rubiś, 13 Maciej Niemier, 14 Kamil Guściora, 15 Norbert Nowak, 17 Aleks Pytlas, 19 Wojciech Mońka, 24 Dawid Profeta , 77 Oliwier Wiąz, 99 Eryk Sieiński.