Zwycięstwo w II Turnieju XV Grand Prix w Dopiewie

Niedziela 10.01.2016r. Żaki Lechii Kostrzyn uczestniczyli w II Turnieju XV Grand Prix Żaków w Dopiewie odnosząc kolejne zwycięstwo. W rywalizacji grupowej nasza drużyna zagrała w grupie A , którą w pierwszym meczu pokonała pewnie MKS Niepruszewo 10:0 ( 3x Goździak, 3x Szamajda,2x Niemier, Guściora, Wiąz). Kolejny rywal UKS Energetyk Gryfino zostaje pokonany 2:0 ( Niemier, Wiąz ). W trzecim meczu spotkaliśmy UKS 2007 Lusowo gdzie padł wynik 6:1 (2xSzamajda, Mońka, Niemier, Goździak ), na koniec rozgrywki grupowej pokonujemy KS Korona Zakrzewo 4:0 ( 2x Niemier,Janiak, Szamajda ). W meczu półfinałowym spotykamy trudnego rywala KS Caniarinos Skórzewo, lecz i ta drużyna nie znalażła receptury na naszych chłopców wygrywamy 4:0 ( 2x Niemier, Szamajda, Wiąz . W meczu finałowym los dał nam się zmierzyć ponownie z UKS Energetyk Junior Gryfino po bramkach ( 3x Szamajda, 2x Wiąz, 2x Mońka, Niemier ) wygrywamy turniej 8:4 . Dodatkowo nagroda za najlepszego zawodnika turnieju powędrowała w ręce Adama Szamajdy.
Zagraliśmy w składzie : 7 Filip Janiak, 9 Jakub Goździak, 10 Jakub Pieczeniak, 11 Adam Szamajda, 12 Filip Rubiś, 13 Maciej Niemier, 14 Kamil Guściora, 16 Jan Genderka, 17 Aleks Pytlas, 19 Wojciech Mońka, 33 Maciej Matysek, 77 Oliwier Wiąz.

Powiązana galeria: