Wyszarpany punkt w Plewiskach.

Bardzo ciężki bój stoczyli seniorzy kostrzyńskiej Lechii w ramach 25 kolejki IV ligi północnej. Mimo dużej różnicy w tabeli, udało się stawić solidny opór gospodarzom tego meczu. Faworyzowany Grom przez większość spotkania dyktował tempo gry w tego meczu. Nasz zespół umiejętnie bronił, oraz wyprowadzał co jakiś czas szybki kontratak. Mimo kilku podbramkowych sytuacji zarówno jednej jak i drugiej drużyny, kibice tego meczu goli niestety nie ujrzeli. Za to w powietrzu można było wyczuć bojową atmosferę, dużo walki, fauli, dobrych odbiorów i zaangażowania, czym same widowisko trzymało zapewne w napięciu do ostatniego gwizdka. Mecz zakończył się wynikiem 0:0 i chyba nie krzywdzi on w większym stopniu żadnej z drużyn. Dopisujemy bardzo ważny punkt do swojego konta i dalej walczymy o ligowy byt w przyszłym sezonie IV ligi gr. północnej.

Grom Plewiska - Lechia Kostrzyn 0:0

Lechia skład: Sobel - Matysiak, Kotarski, Marciniak, Nejman - Wiąz(Pietrzak 76'), Dolata, Piotrowski, Grajewski(Budziałowski 46') - Gawron, Stawiarski