Tylko remis.

Drużyna seniorów Lechii Kostrzyn niestety jedynie zremisowała w swoim meczu ligowym rozgrywanym na boisku w Kostrzynie. Nasi zawodnicy dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, lecz gościom za każdym razem udawało się odrobić straty. W pierwszej części meczu przeważał nasz zespół, kilka groźnych sytuacji, jednak tylko w jednej z nich piłka znalazła swój finał w bramce. Po podaniu w polu karnym Kamila Chopci, gola strzałem lewą nogą zdobył Mateusz Grajewski. Goście również szukali swoich szans, jedną z najgroźniejszych mieli kilka sekund po rozpoczęciu meczu, jednak dobrze w bramce spisał się Dominik Sobel. Do szatni więc schodzimy z jednobramkową zaliczką. Druga połowa miała być odwrotna do popełnionego błędu tydzień wcześniej w meczu z Mieszkiem, czyli dowiezieniem zwycięstwa do końca. Niestety, było tak samo. Koło 70 minuty wyrównali goście. Odpowiedź gospodarzy nastąpiła dziesięć minut później, faulowany w polu karnym był Stawiarski, bramkę z jedenastu metrów zdobył Gawron. Pod koniec regulaminowego czasu gry, oko w oko z bramkarzem stanął Patryk Stawiarski, jednak fatalnie przestrzelił. Gdy wydawało się, że nie ma innej opcji niż zwycięstwo, w doliczonym czasie gry goście uzyskują trafienie z rzutu wolnego. Mecz kończy się wynikiem 2:2. Po raz kolejny pozostaje niedosyt.

Lechia Kostrzyn - Wełna Skoki 2:2 (1:0) Grajewski 20', Gawron 80' k - ? 70' , ? 94'