Pierwsze wiosenne zwycięstwo!

Mecz walki, tak w dwóch słowach można podsumować dzisiejszy pojedynek między seniorami pierwszej drużyny Lechii Kostrzyn a jedenastką Iskry Szydłowo. Pierwsi na prowadzenie wyszli gracze gości. Indywidualny błąd jednego z zawodników naszej drużyny wykorzystał boczny pomocnik z Szydłowa zagrywając ją w pole karne gospodarzy. 1:0 dla goście. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Odpoczynek dobrze wpłynął na gospodarzy, ruszyli oni z zdecydowanym animuszem ku odrobieniu strat, brakowało jednak przysłowiowej kropki nad "i". Udało się koło 75 min gdy w polu karnym obrońca gości odbija piłkę ręką. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Rafał Piotrowski. Ostatnie minuty to szanse zarówno jednej jak i drugiej ekipy, tym razem jednak szczęście uśmiechnęło się dla zespołu Lechii.
 W 90 minucie meczu sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Kamil Chopcia i tym razem nie mogło skończyć się inaczej, zwycięstwo zostaje w Kostrzynie! Dziękujemy za liczne przybycie widowni, która na pewno z zadowoleniem oglądała udaną pogoń kostrzyńskiego klubu.

Lechia Kostrzyn - Iskra Szydłowo 1:2 (0:1) Fertikowski 15' - Piotrowski k. 75' , Chopcia 90,