Kto? Z Kim? Gdzie? Zapowiedź meczów drużyn KKS 1922 Lechii Kostrzyn

W ten weekend oprócz IV-ligowców na boiskach pojawią się także piłkarze czterech grup młodzieżowych KKS 1922 Lechii Kostrzyn. Poza Żakami, którzy swoje zmagania rozpoczną w późniejszym terminie. Poniżej prezentujemy krótki meldunek z poszczególnych klas rozgrywkowych, w których uczestniczą zawodnicy kostrzyńskiej Lechii.

IV liga
Kostrzyńska Lechia trafia w 18 kolejce rozgrywek na outsidera IV ligi, Spartę Szamotuły. Spotkanie odbędzie się w niedzielę  o godzinie 14.00 na murawie w Kostrzynie. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji niewątpliwie są podopieczni trenera Jacka Paska, ale z takimi rywalami gra się dość niewygodnie. Zespół Sparty w poprzedniej kolejce uległ na własnym boisku GKS Dopiewo 1:3. A jak wyglądały dotychczasowe spotkania Lechii i Sparty na poziomie IV ligi w Kostrzynie?

Sezon 2009/10
24.10.2009 KKS 1922 Lechia Kostrzyn - Sparta Szamotuły 2:2

Sezon 2010/11
18.09.2010 KKS 1922 Lechia Kostrzyn - Sparta Szamotuły 7:2

Dodajmy, że w rundzie jesiennej w Szamotułach Lechia pokonały gospodarzy 4:2. W tamtym meczu dwa gole dla kostrzynian uzyskał Mateusz Borys a po jednym Paweł Rydlewski oraz Mariusz Wojciechowski. Powtórka mile widziana!

Juniorzy starsi
Zawodnicy Roberta Dudoka w niedzielne przedpołudnie zmierzą się w Witkowie z tamtejszą Vitcovią. To będzie inauguracyjne spotkanie w rozgrywkach grupy 1 A1 Junior. Początek zawodów o godzinie 11.00. Oprócz Vitcovii w tej grupie występować też będą drużyny Lechity Kłecko, Przemysława Poznań oraz AP Błękitni Owińska.

Trampkarze
Już jutro swoje rozgrywki wiosenne zainaugurują prowadzeni przez Rafała Wiąza trampkarze kostrzyńskiej Lechii. Ich premierowym przeciwnikiem będzie MKS Trzemeszno. Mecz ten rozegrany zostanie w Trzemesznie o godzinie 11.00. W innych potyczkach I kolejki Olimp Poznań zagra z Salosem Poznań a Mieszko II Gniezno z drugą drużyną Kopernika Poznań.

Młodzicy

Zespół szkoleniowca Mariusza Wilińskiego także rozpoczyna w ten weekend ligowe zmagania. W sobotę o godzinie 11.00 nasza ekipa podejmować będzie na swoim obiekcie Avię Kamionki. W pozostałych meczach grupy 1 D2 Młodzik Przemysław Poznań zagra z Koziołkami Poznań a OTPS Winogrady Poznań z MKS Trzemeszno.

Orliki
I na koniec ostatni z naszych przedstawicieli. Drużynę orlików prowadzi Kamil Osior a zespół wiosną będzie występować w grupie 2 okręgowej E2. Kostrzynianie jutro zagrają na trudnym terenie w Gnieźnie, gdzie o godzinie 12.00 zmierzą się z Mieszkiem I. W pozostałych potyczkach Piast II Kobylnica już dziś podejmował Mieszko II Gniezno a w sobotę Lider Swarzędz spotka się z Gniewkiem Gniezno.

ZAPRASZAMY NA LIGOWE STADIONY!