I Liga Okręgowa E2 Orlik Suchary Suchy Las - 1922 Lechia Kostrzyn
Sobota 29.10.2016 r. Nasze Orliki w Suchym Lesie rozgrywają dziewiątą kolejkę rozgrywek w I Lidze Okręgowej E2 Orlik. Nasi chłopcy po ciężkich bojach i pięknej walce wygrywają kolejny mecz w tym sezonie. Na uwagę zasługuje postawa Trenera gospodarzy na samym początku meczu gdy po nie uznanej prawidłowo dla nas bramce przez Panią Sędzia Suchary oddają nam bramkę. Na następną kolejkę zapraszamy serdecznie do kibicowania naszym chłopakom zmierzymy się z AP Reissa I Poznań a mecz odbędzie się na naszym orliku w sobotę 05.11.2016 r. o godz. 9.00.
Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
( 2x Niemier, 2x Szamajda, Mońka, Wiąz, Goździak )
Zagraliśmy w składzie;
1 Adam Miński, 7 Filip Janiak, 8 Franciszek Kowalski, 9 Jakub Goździak, 11 Adam Szamajda, 13 Maciej Niemier, 14 Kamil Guściora, 15 Norbert Nowak, 19 Wojciech Mońka, 33 Mateusz Matysek, 77 Oliwier Wiąz.