I Liga Okręgowa E2 Orlik 1922 Lechia Kostrzyn - Lech Poznań
Sobota 24.09.2016 r. Nasze Orliki jako gospodarz przyjmują zespół Lecha Poznań i rozgrywają czwartą kolejkę rozgrywek w I Lidze Okręgowej E2 Orlik. Nasi piłkarze po straconej bramce w pierwszych minutach meczu nie spuszczają głów i walczą jak przystało na naszych chłopaków co daje nam w 23 minucie gol strzelony przez Wojtka a minutę później na 2:1 do przerwy strzela Maciej. W drugiej połowie mamy również dużo pięknej gry oraz walki co daje nam kolejne bramki Adam oraz Wojtka, a w doliczonym czasie gry w zamieszaniu pod naszą bramką tracimy gola i sędzia kończy mecz. Kolejne zwycięstwo naszych Orlików cieszy i staje się faktem. Na następny mecz wybieramy się do Międzychodu gdzie zmierzymy się z miejscową Warta.