Druga kolejka Młodzików Młodszych

W słoneczne sobotnie popołudnie drużyna młodzików młodszych podejmowała u siebie zespół MKS Trzemeszno w ramach II kolejki spotkań III ligi okręgowej WZPN w grupie I D2. Był to zarazem debiut na własnym "dużym" boisku naszego zespołu.
Pierwsze 30 minut zdecydowanie należało do Lechii, która po wyrównanym początku zdecydowanie przejęła inicjatywę i prowadziła grę. Pierwszą bramkę zdobył Eryk wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Na 2:0 podwyższył Piotr Brukwicki wykorzystując zamieszanie pod bramką rywala. Ozdobą meczu był gol na 3:0 zdobyty przez Eryka z rzutu wolnego. Piłka po jego strzale trafiła w okienko bramki rywala. Jeszcze przed przerwą Eryk zdobył kolejną bramkę odnotowując hattricka a Lechia prowadziła do przerwy 4:0.
W drugiej połowie gra wyraźnie się wyrównała. Coraz częściej do głosu dochodzili rywale czego efektem był gol na 1:4. NA co Lechia odpowiedziała bramką Antka. W końcówce meczu rywale zdobyli druga bramke ustalając wynik meczu na 5:2

Lechia Kostrzyn - MKS Trzemeszno 5:2 (4:0)