...conajważniejsze, zwycięstwo.

Seniorzy Lechii Kostrzyn odnieśli swoje trzecie domowe zwycięstwo z rzędu. Tym razem po słabszym meczu, pokonujemy czerwoną latarnię ligi, Mawit Lwówek. Bramki padły tylko w pierwszej odsłonie spotkania. Na 1:0 wyprowadził nasz zespół obrońca gości, celnie wykańczając dośrodkowanie Stawiarskiego. Podwyższył, tym razem zawodnik naszej drużyny, Rafał Piotrowski celnie wykańczając z najbliższej odległości. Druga połowa to obraz niewykorzystanych sytuacji, jednak wynik przechodzi już do historii, powyżej na zdjęciu przedstawiony wykres formy czerwono-biało-zielonch od marca, nikt za piękną grę punktów nie przyznaje, a trzeba nadmienić, iż zespół mimo kontuzji i nieobecności potrafi od dłuższego czasu walczyć o jak najwyższą pozycję w lidze!

Lechia Kostrzyn - Mawit Lwówek 2:0 (2:0) samobójcza 17', Piotrowski 23'

Lechia skład: Sobel - Budziałowski, Kotarski, Piotrowski, Matysiak - Borys, Piotrowski, Pietrzak, Dolata - Gawron (Sobkowiak 85'), Stawiarski