Porażka z liderem.

Pierwszą porażkę tej wiosny zaznali piłkarze kostrzyńskiej Lechii. Faworyzowana Warta, w Międzychodzie pokonuje nasz zespół 5:2 Wynik ten jednak wcale nie pokazuje przebiegu tego meczu, gdyż goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, dając gospodarzom sygnał, iż nie są  przysłowiowymi "chłopcami do bicia". Pierwszy kwadrans meczu to kanonada strzelecka, na prowadzenie Lechia wyszła w drugiej minucie za sprawą Chopcii, wyrównał sto dwadzieścia sekund później Sawala. Ponowne prowadzenie to dobitka Piotrowskiego, niestety chwile później mamy remis, Polody z bliskiej odległości pokonuje Sobela. W 45 minucie gospodarze strzelają bramkę do szatni. Po przerwie tempo nieco siada, Warta grając konsekwentnie uzyskuje trafienie na 4:2. Oba zespoły stworzyły sobie jeszcze dogodne sytuacje, lecz tylko jedna z nich znalazła swój finał w bramce. Tuż przed ostatnim gwizdkiem spotkania gospodarze przypieczętowali swoją wyższość w tym meczu, wykorzystując sytuacje sam na sam z bramkarzem gości.

Warta Międzychód - Lechia Kostrzyn 5:2 (3:2) Sawala, Polody, Nowak(3) - Chopcia, Piotrowski