Lechia nadal bez zwycięstwa. Remis w Skokach

Bez zwycięstwa pozostają piłkarze KKS 1922 Lechii Kostrzyn w czwartoligowym sezonie 2015/16. W 3 kolejce rozgrywek podopieczni Krzysztofa Pancewicza zremisowali na wyjeździe w Wełną Skoki 3:3. Trzeba przyznać, że szansa na premierową wygraną była spora, wszak po 50 minutach gry kostrzynianie prowadzili 3:1. Niestety, w ostatnich 30 minutach gospodarzom udało się uratować jeden punkt.

Lechia od początku zawodów grała niezły futbol. Efektem tego były dwa trafienia. Najpierw w 19 minucie gola uzyskał kapitan Damian Pietrzak a w 28 minucie na 2:0 podwyższył niezmordowany Marcin Stoiński! Gospodarzom jeszcze przed przerwą udało się zdobyć kontaktową bramkę, zdobytą w 38 minucie gry.
Krótko po wznowieniu gry w drugiej połowie, konkretnie w 50 minucie, Stoiński ponownie skierował futbolówkę do siatki i pojawiła się spora szansa na komplet oczek. Kłopoty zaczęły się w 59 minucie. Wtedy po faulu we własnym polu karnym Pietrzaka miejscowi zmniejszyli wynik na 2:3. W końcu w 72 minucie uzyskali kolejne trafienie i mogli radować się z jednego punktu. Dodajmy, że Stoiński mógł w tym meczu skompletować hattrick. Jednak przy wyniku 4:1 „Stojak” zmarnował dogodną szansę, podobnie jak w końcówce spotkania.
Skład Lechii: Sobel - Dolata (60' Piotrowski), Kotarski, Borys, Budziałowski, Pietrzak, Grajewski (68' Grzelak), Wiąz, Stoiński (90' Kapałczyński), Nejman, Gawron.